Obytný park „Rezidencia Pri Kompe“ je menší rezidenčný projekt s 36 dvoj a trojizbovými bytmi pri obci Vojka nad Dunajom v dotyku s malým prístavom tzv. Kompou, obklopený lužnými lesmi, Dunajskými ramenami a jazerami. Dobrá, rýchla a bezproblémová dostupnosť do väčších miest ako Bratislava, Šamorín a Dunajská streda zvyšuje lukrativitu projektu. Koncept bol vytvorený ako uzavretý komplex s garanciou maximálneho súkromia, bezpečia a vysokej kvality prevedenia so zameraním na ľudí ktorí hľadajú prímestské bývanie za dostupnú cenu. Všetky naše byty sú v cenovej kategórii do magickej 89 tisíc EUR-ovej hranice.

„Miesto kde radi zakotvíte“ – je našim sloganom a tým sa aj riadime. Našou prioritou je zachovanie pocitu súkromia budúcich vlastníkov bytov, menší počet bytových jednotiek, ktorý popri ich variabilite zaručuje úzke spoločensko-sociálne väzby, bezpečnosť a tým i vyššiu kvalitu bývania. Usporiadanie a členenie vnútorných priestorov je variabilné tak, aby bolo možné zohľadniť rôzne individuálne nároky budúcich vlastníkov.

Situovanie objektov umožňuje vytvorenie predzáhradiek a spevnených plôch pre pohotovostný parking obyvateľov a ich návštev, čo napomáha k zabezpečeniu intímnejšieho charakteru bývania. Koncept neopomenul ani možných budúcich imobilných vlastníkov či návštevníkov rezidencie a zabezpečil jeho bezbariérové riešenie. Výsledkom sú moderné byty so záhradkami a balkónmi, s priestrannými a svetlými plochami.

Rezidencia pri kompe inklinuje k mestským vilám umocňuje rodinný charakter. Jednoduchá architektúra, čisté línie, tehlová konštrukcia, podlahové kúrenie, elektrické tienidlá na oknách, zelené záhrady, parková úprava, chodníky, kvalitné osvetlenie, detské ihrisko a vonkajší grill pre obyvateľov - to sú len niektoré črty výnimočného projektu Rezedencia Pri Kompe. Ponúkame dômyselne riešené verejné priestranstvá vrátane spoločných a oddychových priestorov s prvkami malej architektúry, detskými ihriskami, výsadbou a pod.